Menü

Ecologic Disinfectant

Haberler

Haziran

19

 Hayvan Sağlığı
  • Hayvan Sağlığı

Hayvan Sağlığı

Amacımız, herhangi bir ıslah sürecinin uzun sürmesine gerek yok.  Böylece hayvan refahı, sağlıklı yaşam, kaliteli ürün, artan karlılık ve sürdürülebilir üretim elde ediyoruz. Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Sığır Yetiştiriciliği At yetiştiriciliği Su kültürü

Haziran

19

 Meyve ve sebzeler
  • Yiyecek ve İçecekler

Meyve ve sebzeler

 Korkunç taze ürün yüzdesi, tüketiciye ulaşmadan çok önce yok olur. Yıkama E.coli de dahil olmak üzere bakterileri meyve ve sebzelerin yüzeyinden uzaklaştırır. Hasattan sonra tipik kimyasallarla yıkamak, aynı zamanda insan sağlığına zarar veren, aynı zamanda tüketicinin reddine yol açan kötü bir tat / koku bırakır. Silveroxy-A çözeltisi, çiftlikte taze bir görünüm elde etmek için, pazarlama sırasında uzun süreli depolamadan sonra bile orijinal tadı ve kaliteyi korumak için üzerine spreylenebilir veya yıkanabilir. Gümüşün yaşlanma karşıtı özelliği, meyve ve sebzelerin raf ömrünü uzatır.    

Haziran

19

 Açık Alan Yetiştiriciliği
  • Tarım

Açık Alan Yetiştiriciliği

Herhangi bir ek önlem alınmadan, sadece büyüme mevsimlerinde ekilecek ürünler için açık tarla tarımı. Asgari iklim değişikliklerine sahip alanlar için en uygunudur.

Haziran

19

 Silveroxy-A Nedir?
  • Silveroxy-A Nedir?

Silveroxy-A Nedir?

SILVEROXY-A, içeriğinde benzersiz olan ve en ileri teknolojiyle üretilen yüksek stabiliteli hidrojen peroksit (H₂O₂) içerir. Bu tür ürünlerde gümüş iyonu (Ag +) ve gümüş bileşikleri (gümüş nitrat, gümüş fosfat, gümüş klorür gibi toksik ve kanserojen ürünler) yerine, 20-50 nm (milyarda bir metrik) metalik gümüş içerir. SILVEROXY-A, teknolojinin izin verdiği en yüksek gümüş konsantrasyonuna sahip hidrojen peroksit bazlı bir dezenfektördür.